Phyt’s ošetrenia

Profesionálna prírodná kozmetika

Prírodná kozmetika PHYT’S neobsahuje: chemické ingredincie, konzervačné látky, syntetické farbivá, parabény a nie je testovaná na zvieratách.

SOIN SENSI PHYT'S – Citlivá pleť

Laboratóriá Phyt’s vytvorili ošetrenie špeciálne pre citlivú pleť: SENSI PHYT’S. Vďaka špecifickému hypoalergénnemu zloženiu rešpektuje fyziológiu citlivej pleti.

SENSI PHYT’S upokojuje citlivú pleť, poskytuje jemnosť a zároveň ju chráni pred vonkajšími faktormi

Doprajte si 45 minútové ošetrenie, so špecifickými a exkluzívnymi certifikovanými BIO produktmi pre citlivú pleť. Jemné odstránenie make-upu z očí a tváre, je začiatok ošetrenia .Potom nasleduje odvodňujúca masážou špeciálne vytvorená pre citlivú pleť. Tak ako pri všetkých ošetreniach PHYT’S, je následne čas na upokojujúcu osviežujúcu prestávku s maskou. Na záver je pletť chránená s ukončovacou emulziou.

Produkty sady SENSI PHYT’S redukujú reaktivitu a pocit napnutej pleti. Sú dermatologicky testované, hypoalergénne a neparfumuvané. Neobsahujú esenciálne oleje, konzervanty, syntetické farbivá ani alkohol a majú 100 % prírodné zloženie bez použitia chemických ingrediencií.

Zistiť viac

Hlavné aktívne látky:

 • Výťažok z Magnólie: ukludňuje a redukuje pocity pálenia pleti
 • Výťažok z nocenky jalapovité: ukludňuje, redukuje začervenanie z podráždenia alebo poveternostných podmienok
 • Výťažok z květu bavlny: poskytuje jemnosť
 • Olej zo sladkých mandlí: bohatý na nenasýtené mastné kyseliny, vitaminy A, B a E, zmäkčuje a vyživuje
 • Bambucké maslo : vyživuje, zjemňuje a chráni
 • Vitamín E prírodného pôvodu: antioxidant.
 • Rastlinný Skvalén: hlavná zložka sebum a hydrolipidickej vrstvy pleti, pomáha predchádzať dehydratácii a obnovuje jemnosť a pružnosť pleti.

Typ pleti: Citlivá pleť
Účinok: Poskytuje komfort, ukludňuje, hydratuje a chráni
Trvanie: 45 min.
Odporúčané: 6 týždňové ošetrenie (1 krát do týždňa)

Soin Aqua Phyt´s - Hydratačné ošetrenie Aqua Phyt´s

Hydratačné ošetrenie pleti. Aktívna zložka kyselina hyalurónová (prírodného pôvodu) poskytuje silnú podporu hydratácie na osvieženie dehydratovanej pleti.

Mandľové a ovocné vône tejto starostlivosti, je to, čo vnímate počas celého ošetrenia. Základné osviežujúce čistenie / exfoliačná starostlivosť je výnimočné jeho množstvom prírodných aktívnych látok, 100% prírodného pôvodu (ako citrón, železník lekársky, rozmarín, levanduľa). Tonizujúca mäta, palmarosa pre dobrú regeneráciu, aloe vera a kyselinoa hyalurónová (lapač vody), obsahujú masážne séra, ktoré sú dodané pleti, špeciálnou masážnou technikou.Ošetrenie pokračuje aplikáciou hydratačnej masky. Na záver je Vaša pleť chránená a vyvážená vďaka hydratačnému krému, v závislosti od typu Vašej pleti.

Hlavné účinné látky:

Kyselina hyalurónová prírodného pôvodu

Typ pleti: Dehydratovaná pleť
Účinok: Rehydratuje a osviežuje pleť
Trvanie: 1h 15 min
Odporúčané: 6 týždňové ošetrenie (1 krát do týždňa)

Soin Multi-Vita - Starostlivosť Multi-Vita (50 +)

Protivráskové ošetrenie ideálne pre ženy nad 40 rokov. Obsahuje vitamíny skupiny B, A, E, C, zinok, citrón, aminokyseliny a pšeničné proteíny – je to multivitamínový kokteil, ktorý je vynimočný tým, že dodáva pleti nielen minerálne látky, ale ju aj spevňuje a hydratuje.

Ošetrenie pozostáva z čistenia pleti, exfoliácie a následnej masáže protivráskovými sérami a olejom. Na záver je aplikovaná maska Pleť je oddýchnutá, kožné tkanivo je stimulované a revitalizované. Obnovuje sa bunková výmena. Jedna kúra pozostáva zo 6-tich po sebe idúcich ošetrení.

Hlavné účinné látky:

Pšeničné klíčky, Cévéblé, Rozmarín, Tymian, Cyprus, Lieskový orech, Citrón, Vitamín E, Provitamín A

Typ pleti: Všetky zrelé typy pleti
Účinok: Pôsobenie proti starnutiu
Trvanie: 1h 30 min
Odporúčané: 6 týždňové ošetrenie (1 krát do týždňa), pre udržanie 1 ošetrenie za mesiac

Výsledky:

 • Zrelaxovaná, žiariaca, zregenerovaná a omladená pleť
 • Redukcia jemných vrások

Soin Energie Vitale - Starostlivosť Energie Vitale (25 +)

Špecifická starostlivosť pre zmišaný a mastný typ pleti, ktorý zamedzuje a napráva známky času, slnečnú agresiu a znečistenie. Dorajte si ošetrenie, ktoré Vašu pleť revitalizuje, vyživuje, regeneruje a okysličuje.

Vyčistenie a tonizovanie pleti je prvým krokom tejto starostlivosti, ktoré pokračuje jemnou exfoliáciou, po ktorej bude pleť obnovená a jemná . Ďalším krokom je tvárová masáž tvárovej so Sérom Reviderm, kterého vôňa je nádherná čistá, revitalizujúca. A nakoniec aplikácia masky a ochrannej starostlivosti Vám pomôžu dosiahnuť dokonalú relaxáciu.

Hlavné účinné látky:

Rastlinný chlorofyl, Šalvia

Typ pleti: Fádna pokožka, pleť bez života, pleť vykazujúca známky predčasného starnutia
Účinok: Okysličuje
Trvanie: 1h 15 min
Odporúčané: 6 týždňové ošetrenie (1 krát do týždňa), pre udržanie 1 ošetrenie za mesiac

Soin D´O - Starostlivosť D´O (30 +)

Špeciálne ošetrenie vyvinuté pre zrelú, mastnú pleť, výsledkom kterého je svieža a žiarivá pokožka vďaka energickej synergii tepla a chladu. Táto starostlivosť bola navrhnutá na hydratovanie, spevnenie , vyživenie a vyváženie pleti.

Výnimočná kombináciou troch vlastností: sérum PRELUDE 108-zohrieva, maska MASQUE D´O - chladí a masážny olej CYTYL - stabilizuje a spevňuje.

Po ošetrení je dosiahnutá stimulácia a tonizovanie starnúcej pleti alebo revitalizácia fádnej pokožky.

Hlavné účinné látky:

Pšeničné klíčky, Pačuli, Pelargónia, Lieskový orech, Vitamín E

Typ pleti: Zrelá mastná pleť
Účinok: Tonizujúci, proti starnutiu
Trvanie: 1h 15 min
Odporúčané: 6 týždňové ošetrenie (1 krát do týždňa), pre udržanie 1 ošetrenie za mesiac

Soin Oligo –Vital - Starostlivosť Oligo-Vital (30 +)

Toto ošetrenie bolo špeciálne navrhnuté pre citlivú, suchú , zrelú a predčasne starnúcu pleť s nedostatkom živín. Počas ošetrenia bude pleti dodaná výživa, hydratácia a pleť bude zásobená minerálmi.

Čistenie pleti, tonizácia a jemná exoliácia sú základom. Ďalej nasleduje nanesenie séra Prelude 108 a masáž protivráskovým olejom Sérum antirides. Následná výživná anti – age maska Masque Vitalité, prinavracia pleti vitalitu a obnovuje pružnosť pokožky. Ukončovací krém dodá vašej pleti ochranu, výživu.

Hlavné účinné látky:

Pšeničné klíčky, Agát - kolagén, Lieskový orech, Vitamín E

Typ pleti: Zrelá suchá pleť
Účinok: Vyživujúci, protistarnúci účinok
Trvanie: 1h 15 min
Odporúčané: 6 týždňové ošetrenie (1 krát do týždňa), pre udržanie 1 ošetrenie za mesiac

Soin Phyt´Sublim Eyes - Starostlivosť o očné okolie

Ošetrenie je vhodné pre unavené, dehydrované očné okolie. Redukuje tmavé kruhy a opuchy pod očami. Očné okolie je okamžite zrelaxované, odľahčené, svieže a hydratované. Skladá sa zo sérií odvodňujúcich a odľahčujúcich masáží.

Hlavné účinné látky:

Phyto-Actif Regard Komplex – obsahuje päť BIO rastlinných výťažkov.

Typ pleti: Očné okolie - všetky typy pleti
Účinok: Redukuje tmavé kruhy a opuchy - Odľahčuje a hydratuje očné okolie
Trvanie: 40 min
Odporúčané: 6 týždňové ošetrenie (1 krát do týždňa). Ošetrenie pre udržanie: 1 krát do mesiaca

Soin White Bio Active - Bieliaca bio - aktívna starostlivosť

Je zameraná na nedokonalosti pleti, ako sú pigmentové škvrny. Pleť je po ošetrení vyčistená, rožiarená, tón pleti je vyrovnaný. Ošetrenie obsahuje aktívny rastlinný komplex PWE®, bol vyvinutý značkou Phyt’s a ktorého účinkom je odstránenie nedokonalosti pleti.

Hlavné účinné látky:

Acerola, PWE® komplex

Typ pleti: Fádna pleť, poruchy pigmentu, zrelá pleť
Účinok: Zosvetľuje, zjednocuje
Trvanie: 40 min
Odporúčané: 6 týždňové ošetrenie (1 krát do týždňa)

Soin Phyt´Skin Rénov - Prírodný chemický peeling

Phyt’s vyvinul prvý certifikovaný prírodný chemický peeling s účinkom na vrchnú vrstvu kože. Ošetrenie obsahuje účinnú kyselinu glykolovú prírodného pôvodu, ktorá ponúka jemnú starostlivosť a rýchly viditeľný účinok.

Po ošetrení je pleť vyhladená, revitalizovaná, nedokonalosti sú zredukované a štruktúra kože je prečistená. Jedna kúra je zložená zo štyroch ošetrení, ktoré sa opakujú každých 10 dní. Opakovanie kúry je možné každých 3 až 6 mesiacov.

Hlavné účinné látky:

Kyselina glykolová prírodného pôvodu

Typ pleti: Fádna , unavená, vráskavá s nepravideľnosťami
Účinok: Zlepšenie stavu pleti
Trvanie: 45 min
Odporúčané: 4 série ošetrení s 1 ošetrením každých 10 dní. Opakovanie každých 3 až 6 mesiacov. 2 krát do roka.

Zistiť viac
Táto kúra pozostáva z 3-fázový programu :
 1. Domáca pred-peelingová fáza : Prípravná fáza doma / nutné zakúpenie krému /, 15 dní pred profesionálnym ošetrením, je nevyhnuté otestovať znášanlivosť pleti na aktívne zložky, upraviť pleť na ošetrenie a pripraviť jej povrch.
 2. Profesionálna peelingová fáza: Profesionálne ošetrenie pleti je zložené z 3 kľúčových krokov: pred-peelingová fáza ( čistenie pleti a príprava ), peelingová fáza (aplikácia roztoku kyseliny glykolovej) a post-peelingová fáza (neutralizácia a aplikácia upokojujúceho hydratačného krému.)
 3. Domáca post-peelingová fáza: Domáca po-peelingová starostlivosť / nutné zakúpenie krému / je nevyhnutná pre ochranu a komfort pleti.
 4. Phyt’s získava Kyselinu glykolovú z výťažkov filtrovanej cukrovej trstiny a zároveň je používaná Laboratóriami Phyt’s pre svoje keratolytické vlastnosti a stimulačné pôsobenie na obnovu buniek. Jemne odstraňuje odumreté kožné bunky, odhaľuje mladšie vyzerajúcu pleť.

  Spôsob účinku kyseliny glykovej počas ošetrenia :

  Kyselina glykolová pôsobí prostredníctvom priameho kontaktu s kožnými bunkami, bez mechanického pôsobenia. Spôsobuje reakciu na stratum corneum s účinkom na súdržnosť buniek na troch úrovniach :

  • Redukuje príťažlivé sily (kladné a negatívne náboje) medzi membránami korneocytov
  • Zvyšuje vlhkosť v stratum corneum
  • Modifikuje medzibunkové médium

  Toto trojité pôsobenie napomáha peelingovému procesu a urýchľuje obnovu buniek, čo vedie k odstráneniu odumretých kožných buniek a k objaveniu sa novej pokožky.

  Účinok ošerenia:

  Po 4 profesionálnych sedeniach, Phyt'Skin Rénov testy ukázali nasledovné :

  • Prečistená textúra pleti 95%
  • Zvyšuje vlhkosť v stratum corneum
  • Zredukované nedokonalosti 80%

  Spôsob účinku, koncentrácia a pH

  Ako ktorákoľvek kyselina, kyselina glykolová si vyžaduje nízku hodnotu pH, aby bola účinná. Čím nižšie je pH, tým kyslejší je produkt, a tým aktívnejšia je kyselina.

  Kyselina glykolová je v 30% koncentrácii, a má pH okolo 2.9, Phyt's AG30 Peel dokáže svoju účinnosť už od prvého ošetrenia.

Soin Capyl - Špecifická starostlivosť Capyl, proti začervenaniu

Je špeciálne ošetrenie, ktoré bolo vyvinuté pre suchú pleť, upokojuje pokožku a sťahuje cievy a taktiež má vplyv na zredukovanie začervenania a citlivosti. Komfortné ošetrenie pre pleť s difúznym začervenaním a rosaceou.

Hlavné účinné látky:

Pupočník ázijský, Gaštan

Typ pleti: Pleť so sklonom k začervenaniu
Účinok: Upokojuje a pôsobí proti začervenaniu
Trvanie: 1h
Odporúčané: Raz do mesiaca alebo 6 týždňové ošetrenie (1 krát do týždňa)

Soin Eclat immédiat - Detoxikačná starostlivosť pre mužov

Táto mužská starostlivosť je detoxikačná, okysličujúca a relaxačná starostlivosť, špeciálne navrhnutá pre mužov.

Pleť bude po ošetrení prečistená a rovnováha pleti obnovená. Zahŕňa v sbe prečisťujúcu masáž krku a ramien.

Pôsobí na starnutie mužskej pleti. Vhodné je pre všetky typy mužskej pleti.

Hlavné účinné látky:

Mäta, Ženšeň, Gáfor

Typ pleti: Mužská pleť
Účinok: Čistí a dodáva energiu
Trvanie: 1h
Odporúčané: 6 týždňové ošetrenie (1 krát do týždňa)

Soin Equilibre Nourrissant - Starostlivosť (Vyvažujúce výživné ošetrenie)

Toto ošetrenie je vyvinuté špeciálne na výživu a ochranu normálnej až suchej pleti so zmesou výživných látok na ochranu hydrolipidickej vrstvy.

Ako pri každom inom ošetrení je na začiatku čistenie pleti, tonizácia a jemná exfoliácia, po ktorej nasleduje masáž tváre a dekoltu masážnym olejom HUILE PEAUX SÉCHES a následnú relaxáciu poskytne maska MASQUE CONFORT a ukočovací krém HYDRA – PROTECTEUR dodá pleti dostatočnú ochranu.

Hlavné účinné látky:

Výťažok z ľadenca rožkatého, aloe vera, včelí vosk, prírodný vitamín E

Typ pleti: Normálna až suchá pleť
Účinok: Výživný a ochranný
Trvanie: 1h
Odporúčané: Raz do mesiaca alebo 6 týždňové ošetrenie (1 krát do týždňa)

Soin Equilibre Purifiant - Starostlivosť (Vyvažujúce prečisťujúce ošetrenie)

Toto ošetrenie je učené na prečistenie a ochranu normálnej až mastnej pleti.Obsahuje prečisťujúce aktívne látky so zvieravými účinkami na harmonizáciu pleti.

Pri tomto ošetrení Vás čaká z’kaldné čistenie pleti, tonizácia, exolizácia a následná masáž olejom HUILE PEAUX GRASSES. Maska MASQUE PURETTE dodá Vašej pleti okamžitú detoxikáciu a prečistenie pleti. Pleť je chránená zmatnujúcím krémom, ktorý ju zároveň aj hydratuje.

Hlavné účinné látky:

Výťažok z eukalyptu, esenciálny olej z niaouli, esenciálny olej z pačuli, esenciálny olej z pelargónie, esenciálny olej z horkého pamaranča, rastlinný vitamín E.

Typ pleti: Normálna alebo mastná pleť
Účinok: Prečisťujúci, ochranný
Trvanie: 1h
Odporúčané: Raz do mesiaca alebo 6 týždňové ošetrenie (1 krát do týždňa)